Get Adobe Flash player
Spis treści
Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej "Rozśpiewana przyroda"
Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej : Rozspiewana przyroda
Wszystkie strony


Halo lo, lo, baju, baju...

Tu dziecięce radio z przedszkolnego gaju.

Konkurs ponawiamy

i zasady w nim zmieniamy.

Czas ku temu - akuracik!

Rozśpiewamy nasz „powiacik".

Zapraszamy moi mili

nie przegapcie owej chwili

zaśpiewajcie żywo ślicznie

i prześlijcie elektronicznie,

lub przynieście na nośniku

jak wolicie fiku miku.

Jury będzie niezwyczajne

i do tego bardzo fajne,

a więc się nie ociągajcie

i nasz Powiat rozśpiewajcie!

 

 

Regulamin Powiatowego Konkursu Piosenki Ekologicznej:
Rozśpiewana przyroda

 

 

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w wersji on-line.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci  4- 5-6 letnich uczęszczających do przedszkoli w Powiecie Polkowickim.

3. Skład zespołu reprezentującego grupę nieograniczony.

4. Do konkursu placówka może zgłosić dowolną ilość grup.

5. Czas występu nie może przekroczyć 3 minut.

6. Uczestników oceniać będą zaproszone do udziału środowiska zawodowe np. Policja, Straż Pożarna, Biedronka itp. Głosowanie odbędzie się drogą on-line poprzez przedszkolną stronę Facebook w dwóch etapach: I etap -  przesyłanie nagrań przez uczestników (przedszkolaków) zakończone publikacją około 15 października, II etap głosowanie oraz publikacja nagrań fragmentu zwycięskiej  piosenki przez pracowników poszczególnych grup zawodowych  około 25 października.

7. Oceniamy: PIOSENKĘ.

8. Zadaniem Jury będzie wytypowanie ulubionej piosenki, a następnie zaśpiewanie jej przez swoich przedstawicieli. Wszystko to zobaczycie  na naszej stronie internetowej.

9. Wszystkie przedszkola - grupy uczestniczące w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a nasze Jury statuetki najbardziej zaangażowanej i  rozśpiewanej grupy zawodowej w Polkowicach.

10. Uwaga! Nie musicie wysyłać ponownie zgłoszeń.  Grupy nie zgłoszone w zeszłym roku szkolnym mogą dołączyć do uczestników konkursu bez konieczności zgłoszenia. Czekamy na Wasze nagrania do 10 października. Prosimy o przesłanie nagrań z załącznikiem  tekstu piosenki na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczeniu nagrania do naszej placówki  na nośniku pendrive. Nagrane występy dzieci udostępnimy  na  stronie Facebooka  naszego przedszkola rozpoczynając tym samym II etap konkursu czyli głosowanie on-line. Proszę jedynie orientacyjnie o przesłanie wiadomości sms  (tel. 782 945 845) o następującej treści: „ PKPE - uczestniczymy . PM. Nr...  grupa ...

 

Uwaga ! Konieczne zgody rodziców na publikację przez nasze przedszkole wizerunku dziecka . Prosimy o dostarczenie dokumentacji do naszej placówki.