Otrzymaliśmy podziękowanie i wyrazy uznania

za ogromny wkład w ogólnopolską akcję

GÓRA GROSZA

Akcja została przeprowadzona na rzecz dzieci,

które nie wychowują się we własnej rodzinie.

Mija kolejny rok i zbliża się termin rozliczenia podatków. Każdy z Państwa, kto chciałby pomóc Idze może przekazać 1% podatku na jej rehabilitację, wpisując w rocznym rozliczeniu następujące dane:
Fundacja Pomocy
Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"
Numer KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: Iga Sielicka 849/S

Można również pomóc dokonując wpłat na konto Fundacji:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"
77-400 Złotów, Stawnica 33A

Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem wpłaty: Iga Sielicka 849/S - darowizna

Iga Sielicka urodziła się z wrodzonym zakażeniem wirusem cytomegalii. Jest pod opieką wielu specjalistów. Igunia, by móc usłyszeć głos swojej siostrzyczki i rodziców, a także otaczającego ją świata wymaga wszczepienia implantu ślimakowego.
Zebrane środki pomogą walczyć z chorobą Igunii.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy:)

Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w

VI Bożonarodzeniowej akcji

PACZKA DLA BOHATERA.

Celem tej akcji było niesienie pomocy potrzebującym żołnierzom i partyzantom, którzy walczyli w czasach II wojny światowej. Zbiórce przyświecało hasło:

Walczyli za nas, zawalczmy dla nich.

W ramach XV edycji SZLACHETNA PACZKA nasze przedszkole otrzymało certyfikat darczyńcy i podziękowanie od Rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji. Razem daliśmy tej Rodzinie nadzieję na lepsze jutro!

Otrzymaliśmy podziękowanie i wyrazy uznania za zaangażowanie w ogólnopolską akcję

GÓRA GROSZA 2014.

Celem akcji jest uświadomienie dzieciom, że najmniejsze monety zebrane w tak dużej liczbie mogą stworzyć ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie istotna pomoc bardzo wielu dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.